Online Casino oyuncularının bizlerden en çok istediği şey online gerçek parasına Tavla oynayabilmekti. Biz de oyuncularımız bu istediğini gerçekleştirmek adına sitemize yani Tümbet’e Tavla ekledik. Türk oyuncuların gerçek hayatta da çok fazla oynadığı bir oyun çeşidi olan Tavla Keyfi artık Tümbet‘te ve an itibari ile oynanabilir durumda. Oyuncularımız artık para karşılığında kendi arkadaşlarıyla veya başka oyuncular ile Tavla oynayabilir. Smartsoft Gaming alt yapısına sahip Tavla oyununu sitemize entegre ettik ve bu sayede bir çok oyuncu artık kendi istediği miktarda Tavla masasını oluşturabilecek ve istediği oyuncu ile karşılıklı parasına Tavla oynayabilecek. Buraya tıklayarak gerçek parasına Tavla keyfini Tümbet’te çıkarabilirsiniz.

Üstteki görselde de görüldüğü üzere oyuncular başka oyuncuların Tavla oyunlarınıda izleyebiliyor. Statu kısmında eğer boş yazıyorsa o masaya katılmak için istekte bulunabilirsiniz oyun sahibine. Eğer masa sahibi sizle oynamak isterse kabul ediyor, oynamak istemezse kabul etmiyor. Tavla lobisinde puanlama sistemi olup her oyuncunun puanları mevcut. Bronze’dan başlayıp Silver’a kadar yükseltilebiliyor.

Tümbet’te Tavla Keyfi

Tavla bölümünde Tüm Masaları görebileceğiniz gibi oyuncularımız dilerse miktara göre masa kategorilendirmesi yapabilecekler. Sağ tarafta bulunan MASA OLUŞTURMAK bölümünden ise kendiniz bir oyun masası oluşturabilirsiniz istediğiniz miktarda ve istediğiniz oyun şartlarında. Masa oluşturmak isteyen oyuncu yukarıda da belirttiğimiz gibi oyun şartlarını kendisi ayarlayabiliyor. Eğer bir arkadaşı ile oynamak isteyen oyuncu oyun şartlarını arkadaşı ile konuşarak ayarlayabilir ve bu şartlara göre bir oyun masası oluşturabilir. Miktar kısmında minimum 0.50 TL ile maksimum 500 TL aralığında masa oluşturulabilir.

Tümbet’te Tavla oynamak isteyen oyuncuların bilmesi gereken bir kuralda şudur; Tavla’yı bonuslu bakiye ile oynayamazsınız. Oyuncularımız yalnızca kendi ana bakiyeleri ile Tavla oynayabilmektedir. Tavla lobisinde Turnuvalar bölümüde mevcut. İlerleyen zamanlarda ödüllü Tavla turnuvaları yapılabilir.

Tavla oyun masası kurarken seçeneklerde Oyun Meslekleri, Çift, Makas, Tempo veya İkiye Katlama gibi seçenekler mevcut. Oyuncular bu seçenekleri kendileri nasıl istiyorsa o şekilde ayarlayabilirler.

Tümbet PayFix ile Yatırım

Bir hafta önce sitemize yeni entegre ettiğimiz PayFix Tümbet’te aktif hale gelmiştir. Sitemize son zamanlarda yeni eklenen yeni yatırım yöntemi olanPayFix ile minimum 25 TL’ye kadar yatırım, minimum 25 TL’ye kadar çekim yapabilirsiniz. En yeni dijital yatırım yöntemi olarak kullanılmaya başlayan PayFix sayesinde Papara hesaplarının limiti dolan oyuncular veya Papara hesabı olmayan oyuncular PayFix ile yatırım ve çekim işlemlerini rahatlıkla yapabilecekler. Tümbet’te PayFix ile 7/24 anında para yatırabilme imkanıyla beraber çekim işlemleri 15 dakika içerisinde yapılmaktadır. PayFix ile yatırım yapmayan oyuncular PayFix ile çekim yapamaz. Tümbet oyuncuları hesaplarına Papara, PayFix, CMT Cüzdan, Bitcoin, EcoPayz, QR Kod, Cepbank, Banka Havalesi, TicketPayz ve TumCash yöntemleri ile rahatlıkla para yatırabilirler.

Tümbet’in sizlere sunduğu bu imkanlardan yararlanmak isteyen oyuncular buraya tıklayarak Tümbet‘e üye olabilir ve ilk yatırımınıza 500 TL’ye kadar %100 Hoşgeldin Bonusu alabilirsiniz.